Våre kjøpestasjoner

Bilde

Norway Seafoods AS har 12 kjøpestasjoner langs kysten av Nord-Norge. I tillegg kommer flere kjøpestasjoner som vi samarbeider tett med. 



 

F-61 Nesseby (Kløvnes)

Kontaktperson:   Bengt Karlsen/Lasse Hellander

Telefon:              994 51 880/480 87 581

Mail:                  brygga.batsfjord@norwayseafoods.com

F-161 Båtsfjord

Kontaktperson:   Veronje Kelly

Telefon:             917 92 715

Mail:                 brygga.batsfjord@norwayseafoods.com

F-202 Berlevåg

Kontaktperson:   Simen Kristiansen

Telefon:             482 49 755

Mail:                  brygga.berlevag@norwayseafoods.com

F-260 Kjøllefjord

Kontaktperson:   Kurt Idar Olsen

Telefon:             958 02 960

Mail:                 kurt.olsen@norwayseafoods.com

F-335 Skarsvåg

Kontaktperson:  Magnus Johansson  

Telefon:             480 02 978

Mail:                 erling.robertsen@norwayseafoods.com

F-771 Forsøl

Kontaktperson:   Holger Wickstrøm  

Telefon:              920 82 259

Mail:                   Holger.Wikstrom@norwayseafoods.com

F-447 Sørvær

Kontaktperson:   Hans Oskar Forsstrøm

Telefon:              416 74 522

Mail:                  brygge.sorvaer@norwayseafoods.com

T-258 Tromvik

Kontaktperson:   Torbjørn Johansen

Telefon:              909 41 520

Mail:                  torbjorn.johansen@norwayseafoods.com

N-217 Skårvågen

Kontaktperson:   Jan Arne Skog  

Telefon:              906 13 885

Mail:                   jan.skog@norwayseafoods.com

N-161 Melbu

Kontaktperson:   Fredrik Olsen  

Telefon:             900 27 874

Mail:                 fredrik.olsen@norwayseafoods.com

N-401 Stamsund

Kontaktperson:   Paul Hauan    

Telefon:             970 86 486

Mail:                 paul.hauan@norwayseafoods.com

N-401 Kleppstad

Kontaktperson:   Einar Eilertsen  

Telefon:             948 68 905

Mail:                 einar.eilertsen@norwayseafoods.com

 

 

 

 

 


© Norway Seafoods | Buøyveien 7, 8340 Stamsund | Phone: +47 76 06 20 00 | Fax: +47 76 05 21 60 | norway@norwayseafoods.com

Powered by Zetta